ОК “РАБОТНИЧКИ – ЖЕНИ“ / ОК “ЈАНТА ВОЛЕЈ КВ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
09.05.2019 20:30 Прва Државна лига - жени 2018/2019 1/2 финале PLAY OFF - 1

Резултат

Тим12345T
ОК “РАБОТНИЧКИ – ЖЕНИ“2525253
ОК “ЈВ КИСЕЛА ВОДА“1813220

ОК “РАБОТНИЧКИ – ЖЕНИ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “ЈВ КИСЕЛА ВОДА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000