ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “ / ОК “БАМИ КОР“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
03.02.2021 17:00 Куп на ОФМ - жени 2020/2021 1/8 финале

Резултат

Тим12345T
ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “2525253
ОК “БАМИ КОР“1007120

ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “БАМИ КОР“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Ристовски Влатко
Втор судија
Јаневиќ Моника
Делегат
Никчевиќ Сања