ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “ / ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
03.03.2019 20:00 Прва Државна лига - жени 2018/2019 2-1-3

Резултат

Тим12345T
ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “2525253
ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“1421200

ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “

ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“

Судии

Прв судија
Цеков Александар
Втор судија
Саздовски Никола
Делегат
Никчевиќ Сања