ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “ / ОК “ПЕЛИСТЕР ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
17.02.2021 20:00 Куп на ОФМ - жени 2020/2021 1/4 финале 2

Резултат

Тим12345T
ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “252523253
ОК “ПЕЛИСТЕР ВОЛЕЈ“161725151

ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “ПЕЛИСТЕР ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Јовчевски Стојанче
Втор судија
Јаневиќ Моника
Делегат
Здравески Здравко