ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “ / ОК “РАБОТНИЧКИ – ЖЕНИ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
23.05.2019 20:00 Прва Државна лига - жени 2018/2019 Финале PLAY OFF - 3

Резултат

Тим12345T
ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “2525253
ОК “РАБОТНИЧКИ – ЖЕНИ“1614170

ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “РАБОТНИЧКИ – ЖЕНИ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Серафимовски Предраг
Втор судија
Ристовски Милан
Делегат
Никчевиќ Сања