ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “ / ОК “УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
19.10.2019 20:00 Прва Државна лига - жени 2019/2020 1. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “2525253
ОК “УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“ – ЖЕНИ1018130

ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“ – ЖЕНИ

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Здравески Славчо
Втор судија
Цеков Александар
Делегат
Трајков Мирко