ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “ / ОК “УСКАНА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
31.10.2020 16:00 Прва Државна лига - жени 2020/2021 3. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “2525253
ОК “УСКАНА“1916070

ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “УСКАНА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Јовчевски Стојанче
Втор судија
Јаневиќ Моника
Делегат
Здравески Здравко