ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “ / ОК “УСКАНА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
03.11.2019 14:00 Прва Државна лига - жени 2019/2020 3. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “312524253
ОК “УСКАНА“291226191

ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “УСКАНА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Ѓорѓиев Орце
Втор судија
Саздовски Никола
Делегат
Вујадиновиќ Денис