ОК “СТРУМИЦА ЖЕНИ“ / ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
19.10.2019 18:00 Прва Државна лига - жени 2019/2020 1. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “СТРУМИЦА ЖЕНИ“19252518153
ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“25170925122

ОК “СТРУМИЦА ЖЕНИ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Амбарков Орданче
Втор судија
Зафиров Ѓоре
Делегат
Тасев Марјан