ОК “СТРУМИЦА ЖЕНИ“ / ОК “МАКЕДОНИЈА МАКС“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
03.02.2021 17:00 Куп на ОФМ - жени 2020/2021 1/8 финале

Резултат

Тим12345T
ОК “СТРУМИЦА ЖЕНИ“2525253
ОК “МАКЕДОНИЈА МАКС“2317210

ОК “СТРУМИЦА ЖЕНИ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “МАКЕДОНИЈА МАКС“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Трајков Иван
Втор судија
Ричлиев Филип
Делегат
Атанасов Трајче