ОК “СТРУМИЦА ЖЕНИ“ / ОК “ЈАНТА ВОЛЕЈ ФОРЦА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
17.02.2021 18:00 Куп на ОФМ - жени 2020/2021 1/4 финале 2

Резултат

Тим12345T
ОК “СТРУМИЦА ЖЕНИ“2525253
ОК “ЈАНТА ВОЛЕЈ ФОРЦА“1217190

ОК “СТРУМИЦА ЖЕНИ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “ЈАНТА ВОЛЕЈ ФОРЦА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Новачев Сашо
Втор судија
Жабев Зоран
Делегат
Тасев Марјан