ОК “УГД СТУДЕНТ-ЖЕНИ“ / ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
24.11.2018 18:00 Прва Државна лига - жени 2018/2019 7

Резултат

Тим12345T
ОК “УГД СТУДЕНТ-ЖЕНИ“252512253
ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“221325181

ОК “УГД СТУДЕНТ-ЖЕНИ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Петров Влатко
Втор судија
Серафимов Благој
Делегат
Тасев Марјан