ОК “УГД СТУДЕНТ-ЖЕНИ“ / ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
21.11.2020 17:00 Прва Државна лига - жени 2020/2021 6. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “УГД СТУДЕНТ-ЖЕНИ“222515141
ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“251625253

ОК “УГД СТУДЕНТ-ЖЕНИ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Новачев Сашо
Втор судија
Белевски Иван
Делегат
Тасев Марјан