ОК “УГД СТУДЕНТ-ЖЕНИ“ / ОК “ПЕЛИСТЕР ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
26.10.2019 18:00 Прва Државна лига - жени 2019/2020 2. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “УГД СТУДЕНТ-ЖЕНИ“251825253
ОК “ПЕЛИСТЕР ВОЛЕЈ“222514201

ОК “УГД СТУДЕНТ-ЖЕНИ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “ПЕЛИСТЕР ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Амбарков Орданче
Втор судија
Жабев Зоран
Делегат
Тасев Марјан