ОК “УГД СТУДЕНТ-ЖЕНИ“ / ОК “УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
06.12.2019 17:30 Прва Државна лига - жени 2019/2020 9. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “УГД СТУДЕНТ-ЖЕНИ“2525253
ОК “УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“ – ЖЕНИ0000000

ОК “УГД СТУДЕНТ-ЖЕНИ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“ – ЖЕНИ

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Новачев Сашо
Втор судија
Жабев Зоран
Делегат
Тасев Марјан