ОК “УГД СТУДЕНТ-ЖЕНИ“ / ОК “ЈАНТА ВОЛЕЈ ФОРЦА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
07.11.2020 18:00 Прва Државна лига - жени 2020/2021 4. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “УГД СТУДЕНТ-ЖЕНИ“251718171
ОК “ЈАНТА ВОЛЕЈ ФОРЦА“232525253

ОК “УГД СТУДЕНТ-ЖЕНИ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “ЈАНТА ВОЛЕЈ ФОРЦА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Зафиров Ѓоре
Втор судија
Белевски Иван
Делегат
Тасев Марјан