ОК „УГД СТУДЕНТ“ / ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
30.11.2019 17:00 Прва Државна лига - мажи 2019/2020 6. коло

Резултат

Тим12345T
ОК „ШТИП – УГД ШТИП“2525253
ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“1723180

ОК „ШТИП – УГД ШТИП“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Петров Влатко
Втор судија
Маневски Стефан
Делегат
Тасев Марјан