ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“ / ГОК „БОРЕЦ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
07.12.2019 19:30 Прва Државна лига - мажи 2019/2020 7. коло

Резултат

Тим12345T
ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“2525253
ГОК „БОРЕЦ“1510150

ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ГОК „БОРЕЦ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Ѓорѓиев Орце
Втор судија
Јаневиќ Моника
Делегат
Пеица Светислав