ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“ / ОК „ЛИРИЈА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
13.03.2019 19:00 Куп на ОФМ - мажи 2018/2019 1/4 финале - 2

Резултат

Тим12345T
ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“2525253
ОК „ЛИРИЈА“2123170

ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

Грешка/напад
0

ОК „ЛИРИЈА“

Грешка/напад
0

Судии

Прв судија
Јосифовски Драган
Втор судија
Серафимовски Предраг
Делегат
Ристоски Љупчо