ОК “УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“ / ОК “УГД СТУДЕНТ-ЖЕНИ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
07.11.2018 19:00 Прва Државна лига - жени 2018/2019 4

Резултат

Тим12345T
ОК “УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“ – ЖЕНИ251325253
ОК “УГД СТУДЕНТ-ЖЕНИ“212514191

Судии

Прв судија
Јосифовски Драган
Втор судија
Спасовски Далибор
Делегат
Ристоски Љупчо