ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“ / ОК „ШКЕНДИЈА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
05.12.2020 19:00 Прва Државна лига - мажи 2020/2021 9. коло

Резултат

Тим12345T
ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“262525253
ОК „ШКЕНДИЈА“281818181

ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ШКЕНДИЈА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Серафимовски Предраг
Втор судија
Јосифовски Драган
Делегат
Ристоски Љупчо