ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“ / ОК „ШКЕНДИЈА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
26.03.2021 16:00 Куп на ОФМ - мажи 2020/2021 1/2 финале

Резултат

Тим12345T
ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“2525253
ОК „ШКЕНДИЈА“1412210

ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ШКЕНДИЈА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Новачев Сашо
Втор судија
Жабев Зоран
Делегат
Тасев Марјан