ОК “УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“ / ОК “ЈАНТА ВОЛЕЈ КВ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
27.10.2018 18:00 Прва Државна лига - жени 2018/2019 2

Резултат

Тим12345T
ОК “УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“ – ЖЕНИ2525212052
ОК “ЈВ КИСЕЛА ВОДА“23122525153

Судии

Прв судија
Ристовски Милан
Втор судија
Серафимовски Предраг
Делегат
Ристоски Љупчо