ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“ / ОК „ЏИО СТРУМИЦА“

Преглед

Содржина

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
03.11.2018 18:00 Прва Државна лига - мажи 2018/2019 1

Резултат

Тим12345T
ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“2216210
ОК „ЏИО СТРУМИЦА“2525253

Судии

Прв судија
Серафимовски Предраг
Втор судија
Ристовски Милан
Делегат
Карановиќ Зоран