ОК “УСКАНА“ / ОК “БАМИ КОР“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
23.11.2019 17:00 Прва Државна лига - жени 2019/2020 6. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “УСКАНА“2525253
ОК “БАМИ КОР“1710080

ОК “УСКАНА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “БАМИ КОР“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Василевски Васко
Втор судија
Поповски Златко
Делегат
Николоски Андреј