ОК “УСКАНА“ / ОК “БАМИ КОР“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
13.11.2020 18:00 Прва Државна лига - жени 2020/2021 5. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “УСКАНА“222525273
ОК “БАМИ КОР“251918251

ОК “УСКАНА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “БАМИ КОР“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Саздовски Никола
Втор судија
Христов Јосип
Делегат
Пеица Светислав