ОК “УСКАНА“ / ОК “БАМИ КОР“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
20.03.2021 13:00 Прва Државна лига - жени 2020/2021 Втора фаза 2.9

Резултат

Тим12345T
ОК “УСКАНА“25132520153
ОК “БАМИ КОР“18252325092

ОК “УСКАНА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “БАМИ КОР“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Цеков Александар
Втор судија
Петровска Елеонора
Делегат
Пеица Светислав