ОК “УСКАНА“ / ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
26.10.2019 18:00 Прва Државна лига - жени 2019/2020 2. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “УСКАНА“252314221
ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“152525253

ОК “УСКАНА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Василевски Васко
Втор судија
Новачев Сашо
Делегат
Николоски Андреј