ОК “УСКАНА“ / ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
22.12.2018 14:00 Прва Државна лига - жени 2018/2019 11

Резултат

Тим12345T
ОК “УСКАНА“28162518153
ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“26252125092

ОК “УСКАНА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Бежоски Дарко
Втор судија
Јакимоски Лазе
Делегат
Николоски Андреј