ОК “УСКАНА“ / ОК “МАКЕДОНИЈА МАКС“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
29.03.2019 20:30 Прва Државна лига - жени 2018/2019 2-2-7

Резултат

Тим12345T
ОК “УСКАНА“1418110
ОК “МАКЕДОНИЈА МАКС“2525253

ОК “УСКАНА“

ОК “МАКЕДОНИЈА МАКС“

Судии

Прв судија
Спасовски Далибор
Втор судија
Бежоски Дарко
Делегат
Ристоски Љупчо