ОК “УСКАНА“ / ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
09.11.2019 14:00 Прва Државна лига - жени 2019/2020 4. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “УСКАНА“1724160
ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“2526253

ОК “УСКАНА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Цеков Александар
Втор судија
Јаневиќ Моника
Делегат
Николоски Андреј