ОК “УСКАНА“ / ОК “УГД СТУДЕНТ-ЖЕНИ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
14.04.2019 14:00 Прва Државна лига - жени 2018/2019 2-2-9

Резултат

Тим12345T
ОК “УСКАНА“232522171
ОК “УГД СТУДЕНТ-ЖЕНИ“252125253

ОК “УСКАНА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “УГД СТУДЕНТ-ЖЕНИ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Бежоски Дарко
Втор судија
Јакимоски Лазе