ОК “УСКАНА“ / ОК “УГД СТУДЕНТ-ЖЕНИ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
30.11.2019 16:00 Прва Државна лига - жени 2019/2020 8. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “УСКАНА“25152518122
ОК “УГД СТУДЕНТ-ЖЕНИ“18252225153

ОК “УСКАНА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “УГД СТУДЕНТ-ЖЕНИ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Ристовски Милан
Втор судија
Серафимовски Предраг