ОК “УСКАНА“ / ОК “УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
30.11.2018 20:00 Прва Државна лига - жени 2018/2019 8

Резултат

Тим12345T
ОК “УСКАНА“112518191
ОК “УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“ – ЖЕНИ252225253

ОК “УСКАНА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“ – ЖЕНИ

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Бежоски Дарко
Втор судија
Јакимоски Лазе
Делегат
Николоски Андреј