ОК “УСКАНА“ / ОК “ЈВ КИСЕЛА ВОДА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
28.11.2020 15:00 Прва Државна лига - жени 2020/2021 7. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “УСКАНА“1019130
ОК “ЈВ КИСЕЛА ВОДА“2525253

ОК “УСКАНА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “ЈВ КИСЕЛА ВОДА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Василевски Васко
Втор судија
Поповски Златко
Делегат
Николоски Андреј