ОК „ШКЕНДИЈА“ / ГОК „БОРЕЦ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
16.11.2020 18:00 Прва Државна лига - мажи 2020/2021 6. коло

Резултат

Тим12345T
ОК „ШКЕНДИЈА“1820210
ГОК „БОРЕЦ“2525253

ОК „ШКЕНДИЈА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ГОК „БОРЕЦ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Христов Јосип
Втор судија
Саздовски Никола
Делегат
Карановиќ Зоран