ОК „ШКЕНДИЈА“ / ГОК „БОРЕЦ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
10.02.2021 20:00 Куп на ОФМ - мажи 2020/2021 1/4 финале 1

Резултат

Тим12345T
ОК „ШКЕНДИЈА“17252524153
ГОК „БОРЕЦ“25211826092

ОК „ШКЕНДИЈА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ГОК „БОРЕЦ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Серафимовски Предраг
Втор судија
Ристовски Милан
Делегат
Ристоски Љупчо