ОК „ШКЕНДИЈА“ / ГОК „БОРЕЦ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
23.11.2019 18:00 Прва Државна лига - мажи 2019/2020 5. коло

Резултат

Тим12345T
ОК „ШКЕНДИЈА“25252325153
ГОК „БОРЕЦ“11272519072

ОК „ШКЕНДИЈА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ГОК „БОРЕЦ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Здравески Славчо
Втор судија
Ѓорѓиев Орце
Делегат
Пеица Светислав