ОК „ШКЕНДИЈА“ / ОК „ВАРДАР“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
28.11.2020 18:00 Прва Државна лига - мажи 2020/2021 8. коло

Резултат

Тим12345T
ОК „ШКЕНДИЈА“172519141
ОК „ВАРДАР“252325253

ОК „ШКЕНДИЈА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ВАРДАР“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Зафиров Ѓоре
Втор судија
Новачев Сашо
Делегат
Ристоски Љупчо