ОК „ШКЕНДИЈА“ / ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
23.10.2020 18:00 Прва Државна лига - мажи 2020/2021 3. коло

Резултат

Тим12345T
ОК „ШКЕНДИЈА“2525253
ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“2017050

ОК „ШКЕНДИЈА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Ристовски Милан
Втор судија
Спасовски Далибор
Делегат
Ристоски Љупчо