ОК „ШКЕНДИЈА“ / ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
09.10.2020 19:00 Прва Државна лига - мажи 2020/2021 1. коло

Резултат

Тим12345T
ОК „ШКЕНДИЈА“2525253
ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“1410120

ОК „ШКЕНДИЈА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Ристовски Милан
Втор судија
Серафимовски Предраг
Делегат
Ристоски Љупчо