ОК „ШКЕНДИЈА“ / ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
26.10.2019 15:00 Прва Државна лига - мажи 2019/2020 1. коло

Резултат

Тим12345T
ОК „ШКЕНДИЈА“252523253
ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“142225191

ОК „ШКЕНДИЈА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Ристовски Милан
Втор судија
Серафимовски Предраг
Делегат
Трајков Мирко