ОК „ШКЕНДИЈА“ / ОК „УГД СТУДЕНТ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
07.12.2019 18:00 Прва Државна лига - мажи 2019/2020 7. коло

Резултат

Тим12345T
ОК „ШКЕНДИЈА“2020180
ОК „ШТИП – УГД ШТИП“2525253

ОК „ШКЕНДИЈА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ШТИП – УГД ШТИП“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Саздовски Никола
Втор судија
Јовчевски Стојанче
Делегат
Вујадиновиќ Денис