ОК „ШКЕНДИЈА“ / ОК „ЏИО СТРУМИЦА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
09.11.2019 17:00 Прва Државна лига - мажи 2019/2020 3. коло

Резултат

Тим12345T
ОК „ШКЕНДИЈА“0712120
ОК „ЏИО СТРУМИЦА“2525253

ОК „ШКЕНДИЈА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ЏИО СТРУМИЦА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Здравески Славчо
Втор судија
Давитков Марјан
Делегат
Вујадиновиќ Денис