ОК „ШТИП – УГД ШТИП“ / ОК „ВАРДАР“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
13.02.2021 00:00 Куп на ОФМ - мажи 2020/2021 1/4 финале 1

Резултат

Тим12345T
ОК „ШТИП – УГД ШТИП“1913240
ОК „ВАРДАР“2525263

ОК „ШТИП – УГД ШТИП“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ВАРДАР“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Трајков Иван
Втор судија
Ричлиев Филип
Делегат
Атанасов Трајче