ОК „ШТИП – УГД ШТИП“ / ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
03.04.2021 15:00 Прва Државна лига - мажи 2020/2021 Втора фаза 2.10

Резултат

Тим12345T
ОК „ШТИП – УГД ШТИП“252518253
ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“202125171

ОК „ШТИП – УГД ШТИП“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Серафимов Благој
Втор судија
Младеновски Игор
Делегат
Тасев Марјан