ОК „ШУТОВА“ / ГОК „БОРЕЦ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
11.11.2018 18:00 Прва Државна лига - мажи 2018/2019 2

Резултат

Тим12345T
ОК „ШУТОВА“2525253
ГОК „БОРЕЦ“1213180

ОК „ШУТОВА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ГОК „БОРЕЦ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Бежоски Дарко
Втор судија
Јакимоски Лазе
Делегат
Николоски Андреј