ОК „ШУТОВА“ / ОК „ВАРДАР“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
20.04.2019 19:00 Прва Државна лига - мажи 2018/2019 2-1-10

Резултат

Тим12345T
ОК „ШУТОВА“251625253
ОК „ВАРДАР“222520201

ОК „ШУТОВА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ВАРДАР“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Саздовски Никола
Втор судија
Цеков Александар
Делегат
Карановиќ Зоран