ОК „ШУТОВА“ / ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
11.05.2019 18:30 Прва Државна лига - мажи 2018/2019 1/2 финале PLAY OFF - 2

Резултат

Тим12345T
ОК „ШУТОВА“2525253
ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“2123220

ОК „ШУТОВА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Серафимовски Предраг
Втор судија
Ристовски Милан
Делегат
Ристоски Љупчо