ОК “ЈАНТА ВОЛЕЈ КВ“ / ОК “РАБОТНИЧКИ – ЖЕНИ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
11.05.2019 18:00 Прва Државна лига - жени 2018/2019 1/2 финале PLAY OFF - 2

Резултат

Тим12345T
ОК “ЈВ КИСЕЛА ВОДА“2114120
ОК “РАБОТНИЧКИ – ЖЕНИ“2525253

ОК “ЈВ КИСЕЛА ВОДА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “РАБОТНИЧКИ – ЖЕНИ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Амбарков Орданче
Втор судија
Жабев Зоран
Делегат
Трајков Мирко